Bloczek reklamowy

Sonda

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Subskrypcja

Skorzystaj z naszego newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter z informacjami o aktualnych wydarzeniach, promocjach czy też ofertach specjalnych. Dołącz swój mail do naszej bazy. Bądź na bieżąco!

Podaj swój adres e-mail:

O nas

Just Travel to internetowa platforma usług turystycznych, za pomocą której można zarezerwować bilet lotniczy, miejsce w hotelu, wynająć samochód czy wykupić ubezpieczenie podróży. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji to innowacyjne rozwiązanie, jakim jest automatyczne inteligentne kojarzenie usług turystycznych.

Usługa automatycznego inteligentnego kojarzenia usług turystycznych pozwala na rezerwację kilku usług jednocześnie, np. biletu lotniczego, pokoju hotelowego oraz samochodu w miejscu destynacji i dodatkowo ubezpieczenia podróży. Klient określa szczegółowe parametry podróży, tj. miejsce, termin, ilość podróżujących i otrzymuje, dzięki innowacyjnemu systemowi wyszukiwania, kilka opcji dotyczących planowanej podróży. Tym samym, nie traci cennego czasu na przeszukiwanie setek portali portali oferujących osobno różne usługi turystyczne. Za pośrednictwem Just Travel Klient sprawdzi, porówna i zarezerwuje wybraną usługę. Ponadto formularz rezerwacyjny wypełnia tylko jeden raz.
Dbając o wysoki poziom naszych usług oraz bezpieczeństwo transakcji przeprowadzanych za pośrednictwem witryny Just Travel zadbaliśmy o ich szyfrowanie.
Platforma Just Travel oparta jest na systemie zarządzania treścią CMS, który zintegrowany jest z dedykowanym systemem rezerwacji (IRS), pobierającym informacje z globalnych systemów dystrybucji.

Platforma Just Travel jest marką należącą do spółki WNT Sp. z o.o.

Najczęstsze destynacje

  • Londyn, Wielka Brytania / Wyszukań: 32
  • Berlin, Niemcy / Wyszukań: 22
  • Providence, Stany Zjednoczone / Wyszukań: 21
  • Amsterdam, Holandia / Wyszukań: 20
  • Paryż, Francja / Wyszukań: 16

Korzystając z tej strony akceptujesz jej politykę prywatności.